Meble

Delex Polska Sp. z o.o. realizuje produkcję szeregu elementów i akcesoriów dla przemysłu meblowego. Asortyment produktów obejmuje podstawy i nogi do stołów, stolików, biurek w całym spectrum procesów dodatkowych (gwintowanie, nitowanie, fazowanie, polerowanie, frezowanie i inne) niezbędnych do zapewnienia wszystkich wymaganych funkcji wyrobu oraz wszelkiego rodzaju okucia, zawiasy, uchwyty, klamki i haczyki z uwzględnieniem w procesie produkcyjnym kooperacji w zakresie wykończenia powierzchni (szkiełkowanie, anodowanie, chromowanie, malowanie).


Automotive

Delex Polska Sp. z o.o. produkuje elementy dla motoryzacji w zakresie elementów siedzisk i foteli takich jak: prowadnice, podstawy siedzeń w konstrukcji metal+drut z mechanizmami przesuwnymi przeznaczonych dla samochodów ciężarowych. Ponadto wytwarza również stelaże zagłówków foteli samochodowych oraz elementy konstrukcyjne oparć do foteli.

Część projektów i produkcji dla branży automotive z wymaganiami VDA jest obecnie na etapie wdrażania, uruchamiania oraz serii próbnych produkcji. Projekty te w pełni będą rozwijane i realizowane w kilku najbliższych latach stanowiąc coraz większy udział w całości produkcji spółki, docelowo prowadząc do wdrożenia systemu IATF 16949.


Budownictwo

Delex Polska Sp. z o.o. znaczącą część swojej produkcji realizuje dla szeroko rozumianego budownictwa i przemysłu budowlanego wytwarzając elementy metalowe konstrukcyjne, zbrojeniowe i montażowe do fasad i elewacji, spawane, zgrzewane, tłoczone, wycinane laserowo oraz w kombinacjach tych procesów.

Realizowane są również wyroby dla producentów systemów montażowych: haki, uchwyty, zawiesia, elementy podtrzymujące, stabilizujące oraz dystansujące.

Dla wszystkich branż przemysłu realizowana jest produkcja w zakresie podkładek i dystansów płaskich oraz tłoczonych.


Ochrona osobista

Delex Polska Sp. z o.o. realizuje projekty o specjalnych wymaganiach jakościowych i funkcjonalnych dla producenta środków ochrony osobistej takich jak słuchawki ochronne wymagających spełnienia podwyższonych i specyficznych standardów bezpieczeństwa. Produkcja taka oparta jest o wytyczne z manuala producenta, których spełnienie i nadzór są priorytetowe i których spełnienie jest rygorystycznie monitorowane poprzez system pomiarowo-kontrolny oraz raportowania.


Branże specjalne

Delex Polska Sp. z o.o. realizuje produkcję wyrobów stosowanych przez producentów maszyn i urządzeń budowlanych oraz producentów maszyn specjalnych, specjalnego przeznaczenia i rolniczych w zakresie ich wyposażenia oraz oprzyrządowania i wzmocnień czy zabezpieczeń.

Ponadto w spółce produkowane są elementy konstrukcyjne i zabezpieczające wykorzystywane w leśnictwie i działalności ochrony zasobów leśnych.

Osobnym obszarem działalności firmy jest produkcja detali wykorzystywanych przez producentów małego AGD w zakresie elementów wykończeniowych, stelażowych i wieszaków.

Produkowane są również elementy do systemów ekspozycyjnych do sklepów, na targi i wystawy.

Spółka produkuje także metalowe gięte uchwyty i obejmy do pomp, które w kolejnych procesach i w montażu oblewane są poliuretanami czy piankami.

Znaczący udział w produkcji firmy stanowią elementy montażowe oraz kompletne, składane w całości na miejscu w procesie nadzorowanego montażu uchwyty do anten radiowych.